Stylowe, plisowane rolety na wymiar

Współcześnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się rolety, na które na przestrzeni ostatnich kilku lat znacznie chętniej decydują się Polacy. Okazuje się bowiem, że nowoczesne rolety są znacznie praktyczniejsze od ciężkich, przytłaczających przestrzeń zasłon czy firan, które uchodzą dziś za szkodliwą wylęgarnię kurzu.

Rolety z plisami

rolety na wymiar plisowane	Warto również podkreślić fakt, iż większość dobrze zaopatrzonych sklepów oferuje dziś swoim klientom nie tylko standardowe, gładkie rolety, ale i cieszące się coraz większym zainteresowaniem rolety plisowane. Na czym polega ich fenomen? Rolety plisowane adresowane są przede wszystkim do osób, którym zależy na delikatnym natężeniu światła w pomieszczeniu. Model ten, jak sama już nazwa sugeruje, składa się bowiem z połączonych ze sobą, materiałowych plisów, które przepuszczają do wnętrza nikłe promienie słoneczne. Pamiętajmy również o tym, że praktyczne rolety na wymiar plisowane można zamawiać w różnych rozmiarach, dzięki czemu będą one pasować nawet do okien o nietypowym kształcie czy rozmiarze. Osoby posiadające wyszukane poczucie stylu z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że plisy te mogą posiadać różne grubości i szerokości. Firmy oferujące rolety plisowane dają nam wiec możliwość kreowania elementów wystroju wedle własnych upodobań. Kolejną zaletą rolet plisowanych jest niewątpliwie ich uniwersalność.

rolety na wymiar plisowane	Model ten świetnie sprawdzi się nie tylko w zaciszu sypialni, ale i w biurze czy restauracji. Na rynku funkcjonuje obecnie wiele profesjonalnych firm, oferujących różne modele rolet plisowanych, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możemy więc wybierać spośród różnych modeli dedykowanych zarówno nowoczesnym, minimalistycznym przestrzeniom, jak i znacznie bardziej stylowym wnętrzom. Pamiętajmy również o tym, że rolety plisowane znacznie łatwiej się czyści. Grube, solidne tkaniny można czyścić m.in. za pomocą wilgotnej ścierki. Czynność ta pochłania również znacznie mniej czasu niż czyszczenie firan czy zasłon, które należy zdjąć, wyprać, a następnie ponownie rozwiesić. Pamiętajmy również o tym, że tkaniny, które wykorzystuje się dziś do produkcji rolet plisowanych, najczęściej wykonuje się z wyselekcjonowanych materiałów odpornych na destrukcyjne promieniowanie UV.

Modne aktualnie rolety plisowane z pewnością przypadną dziś do gustu wszystkim wielbicielom nowoczesnych, praktycznych przestrzeniom, które powinny odznaczać się również niezwykle pożądaną w dzisiejszych czasach praktycznością. Rolety plisowane świetnie sprawdzą się również w pokojach dziecięcych — nie od dziś wiadomo bowiem, że najmłodsi najlepiej czują się w jasnych, odpowiednio nasłonecznionych przestrzeniach.

Close Menu